Danışmanlık, Eğitim, Seminer …

Amacım; kişilere hayatlarını daha sağlıklı, daha kaliteli, daha mutlu ve pozitif yaşamalarının mümkün olduğunu, farklı bakış açılarının da olabileceğini ve hayatta sonsuz olasılıkların var olduğunu göstermektir.

Bu kapsamda hem bireysel hem de kurumsal olarak Yaşam koçluğu, Theta healing, Nlp, Bioenerji alanlarında eğitim, seminer ve danışmanlık hizmetleri sağlamaktayım.

Yaşam Koçluğu

Yaşam Koçu; kişinin kendi ile yüzleşip içerisinde bulunduğu durumdan hep daha iyisine varmanızı sağlayan kişidir. Size farklı bakış açıları kazandırmaya ve farkındalık yaratmaya yardımcı olur.

İlişkilerinizde, hedeflerinizde, kariyer planlamanızda, sosyal yaşantınızda, davranışlarınızda, giyinmenizde ve bunun gibi birçok şey için fikirlerinizi anlatıp geliştireceğiniz kişidir. Yaşam Koçu bir aynadır.

 • Yeni bir pencere
 • Farkındalık
 • Değişim
 • Gelişim
İletişime Geç

Theta Healing

Theta Healing, anda şifayı gerçekleştirmenin yoludur. Theta Healing, meditasyon yolu ile fiziksel, duygusal ve ruhsal olarak şifa veren yönlendirilmiş bir dua tekniğidir.

Beynin 5 değişik frekansı vardır: Gama, Beta, Alfa, Theta, Delta

GAMA   (28-500hz); hızlı zihinsel aktiviteler durumunda,
BETA     (14-28hz); aktif ve uyanık, düşünme ve konuşma durumunda,
ALFA     (7-14hz);  rahat, meditasyon halinde,
THETA  (4-7hz) ; çok derin rahatlama halinde,
DELTA  (0-4hz); derin uyku zamanlarında yaydığımız frekanslardır..

Theta Healing tekniğinde şifa anda gerçekleşir. Birçok bilimsel kaynak, beyin Theta dalgalarındayken şifanın gerçekleştiğini kabul etmiş ve kanıtlamıştır.

 • Fiziksel
 • Zihinsel
 • Ruhsal
 • Şifa
Detaylı Bilgi

NLP

NLP “neuro linguistic programming”in kısaltılmışıdır. Neuro zihni ifade eder. Gördüğümüz, işittiğimiz, kokladığımız, tattığımız ve hissettiğimiz duyular sayesinde dış dünya ile bağlantı kurarız. Lingoistic; iletişim için gerekli olan sözlü ve sözsüz dildir.

Programming; kişisel zihin yazılım programımızı temsil eder. NLP yardımıyla zihnimizin nasıl çalıştığını, nasıl algıladığımızı, alışkanlıklarımızı ve bilinçdışı davranışlarımızın nasıl oluştuğunu fark ederiz.

Aynı şekilde inanç, düşünce, davranış ve hayatı algılayış şeklimizi değiştirebiliriz. Sizi kısıtlayan korkuların, alışkanlıkların ve benzeri durumların üstesinden gelip sizi hedefleriniz doğrultusunda destekleyen yeni davranış seçeneklerinin oluşturulmasında NLP size destek sağlar.Kısaca beyni yeniden programlama işlemidir.

 • Algı

 • Alışkanlık

 • Davranış

 • İnanç

İletişime Geç

Bioenerji

Bioenerji, herkesin içinde var olan pozitif yönde bir şifa kaynağıdır. Doğuştan var olup ölüm ile son bulur. Vücut içerisinde devamlı bir titreşim düşük voltajlı elektromanyetik akım; bireysel enerji sistemimiz vardır. Fiziksel, zihinsel ve bedensel üç enerji alanımızın birleşme noktasıyız.

Bio-enerji (bioenergy) İngilizce bir kelime olup Türkçesi yaşam enerjisi anlamına gelmektedir. Buna Çinliler “tsi” diyorlar. Bu enerjinin bütün evren ve insanın bedeninde varolduğunu düşünmektedirler. Hindular “prana” diyor güneş ışığı gibi görüyorlar. Japonlar da “ki” diyor.

Her insan doğuştan tedavi etme yetisine sahiptir. Eğer dikkat edilirse stres anında başımızı, kalp spazmı geçirdiğimizde kalbimizi, bir yere çarptığımızda da hemen acıyan yerimizi tutarız. Bu hareketlerimiz reflekseldir, fakat raslantısal değildir. Ellerimiz bize tedavi için enerji ve ruhsal enerji verir, tedavi eder acıları dindirir. Bu tür tedavi eski zamanlardan beri bilinir ve uygulanır.

Vücut herhangi bir hastalıkla karşılaşınca o bölgedeki enerji dengesini kaybediyor ve insanın fiziksel bedenin dışında bulunan aura tabakasında o bölgelere ait bozukluklar görülüyor. Bu bölgelere dışardan bioenerji yönlendirilerek bir çok rahatsızlıkları tedavi etmek mümkündür.

Yaşam enerjisi tepeden girer ve çakralar vasıtasıyla bedenimizin her yerine dağılır. Avuç içi ve parmaklarda bulunan enerji, çakralarının doğru kullanılması metodu ile şifa verilecek kişinin enerji merkezine (çakralarına) ve titreşimsel bozukluğu olan enerji bedenine aktarımı sağlanarak uygulanan bir tekniğe verilen isimdir.

 • Yaşam Enerjisi
 • Çakralar
 • Aura
 • Enerji Dengelemesi
İletişime Geç